Pro všechny registrované zákazníky s minimálně jednou uhrazenou objednávkou trvalá sleva 7% Zaregistrujte se a nakupujte levněji

Storm

Značka: CRENER

Otevřená helma navržená pro běžné používání jak pro venkovní parasporty tak indoor skydive .

logo 2021

Dostupnost Skladem
Kód: 0001
7 120 Kč

Otevřená helma navržená pro běžné používání jak pro venkovní parasporty tak indoor skydive . Helmu lze upravit i pro potřeby kameramanů, záznamové digitální zařízení lze nainstalovat na horní část helmy prostřednictvím externí montážní plochy.

Dodává se s řemínkem pod bradu, nebo s podbradníkem včetně bezpečnostního odhozu.

 

Standardně dodáváme v provedení pohledový karbon s lesklým nebo matným povrchem, případně lze dodat v barvě na přání  bez příplatku, pokud je celek jednobarevný.  Můžete přidat také bez příplatku barevné flexibilní pásky, které přizpůsobíme barvě přilby.

  • Atraktivní design 
  • Přilbu dodáváme ve velikostech , S 54-55 , M 56-57, L 58-59, XL 60-61
  • Pokud požadujete jakoukoli jinou specifickou barevnou úpravu nebo pokud máte jakékoli jiné přání, například chcete reklamu na přilbu, tak nám neváhejte poslat své návrhy na firmní e-mail. info@crener.com

 

Paleta RAL VZOR-KARBON-200x200hydrohragika-vzor-200x200

 

 

 

Varování :
Extrémní sporty jsou riskantní a při jejich provozování může dojít k újmě na zdraví, tato helma je určená k připevnění videokamer, fotoaparátů a nemůže chránit uživatele před nárazy protože není certifikovaným výrobkem podle normy EN966 !

Doplňkové parametry

Kategorie: Přilby
Záruka: 2 roky